Rooster Kantinedienst

Share

KANTINEDIENST ROOSTER

Mocht het niet lukken op de  ingeplande tijden kantinedienst aanwezig te zijn, dan graag zelf voor vervanging zorgen of onderling ruilen.
Alle wijzigingen graag wel even doorgeven aan de kantinecommissie via kantinecommissie@quick21.nl.
Het is niet de bedoeling, de coaches van de teams die thuis spelen hiervoor te benaderen. 
De coaches zorgen ervoor dat de kantine open is en dat de kassa klaar is voor gebruik. Gebruikershandleiding van de kassa en de takenlijst is aanwezig.

DATUM/TIJD WEDSTRIJD   KANTINEDIENST TIJDEN KANTINEDIENST
vrijdag 13 april        
18:30 uur Quick’21 E1 Flamingo’s E2 Ouder van Gerwin Adema vanaf 18.00 uur
zaterdag 14 april        
10:15 uur Quick’21 E2 Lintjo E2 Ouder van Afke de Jong 09.45 uur tot 11.00 uur
10:15 uur Quick’21 C2 De Wâlden C4 Ouder van Rosa Nicolai 10.00 uur tot 11.15 uur
11:15 uur Quick’21 C1 DOW C1 Ouder van Rebecca Benedictus 11.00 uur tot 12.15 uur
12:15 uur Quick’21 A1 De Wâlden A3 Ouder van Sanna Toering 12.00 uur tot 13.15 uur
14:00 uur Quick’21 2 Noordenveld 2 Sipkjelien Bekkema 13.00 uur tot 15.30 uur
15:30 uur Quick’21 1 Noordenveld 1 Liza Blaam 14.30 uur tot 17.00 uur
      Mark Boonstra 16.00 uur tot 18.30 uur
17:00 uur Quick’21 3 TFS/de Pein 3 Johanna Postmus 17.30 uur tot 19.30 uur
zaterdag 21 april         
09:30 uur Quick’21 F1 Rodenburg F1 Ouder van Lieke Posthumus 09.00 uur tot 10.15 uur
09:30 uur Quick’21 D1 Invicta D1 Ouder van Meintje Jeeninga 09.30 uur tot 10.45 uur
10:30 uur Quick’21 D2 Noveas D2 Ouder van Janneke Veerman 10.30 uur tot 11.45 uur
10:30 uur Quick’21 B1 De Granaet B1 Ouder van Evert Pool vanaf 10.45 uur 
zaterdag 28 april        
10:00 uur Quick’21 D1 CSL D1 Ouder van Marijn Kleinhuis vanaf 9.30 uur
vrijdag 11 mei        
18:00 uur Quick’21 E1 De Wâlden E1 Ouder van Lieke de Jong vanaf 17.30 uur
zaterdag 12 mei        
09:15 uur Quick’21 D1 DTS D1 Ouder van Sil de Jong 08.45 uur tot 10.00 uur
10:15 uur Quick’21 E2 VKC / AROB antennebouw E2 Ouder van Shania Papa 09.45 uur tot 11.00 uur
10:15 uur Quick’21 C2 OKO/Bies C2 Ouder van Marit Ruiter 10.00 uur tot 11.15 uur
11:15 uur Quick’21 C1 it Fean / Boelenslaan C3 Ouder van Rudmer Jelsma 11.00 uur tot 12.15 uur
12:15 uur Quick’21 A1 Wez Handig / DOW A1 Ouder van Petra Tjeerdsma 12.00 uur tot 13.15 uur
14:00 uur Quick’21 2 HHV 2 Binnie Elzinga 13.00 uur tot 15.30 uur
15:30 uur Quick’21 1 HHV 1 Simone Elzinga 14.30 uur tot 17.00 uur
      Neeltsje Schonenburg 16.00 uur tot 18.30 uur
17:00 uur Quick’21 3 Heerenveen 5 Annemiek van der Werf 17.30 uur tot 19.30 uur
vrijdag 25 mei        
18:15 uur Quick’21 E1 DTL E1 Ouder van Anouk Esmee Delfstra vanaf 17.45 uur
zaterdag 26 mei        
10:15 uur Quick’21 E2 OKO / Bies E1 Ouder van Jitze de Jong 09.45 uur tot 11.00 uur
10:15 uur Quick’21 C2 Flamigo’s C2 Ouder van Albert Faber 10.00 uur tot 11.15 uur
11:15 uur Quick’21 C1 NQL C1 Ouder van Emily Okkema 11.00 uur tot 12.15 uur
12:15 uur Quick’21 A1 WIK’34 A1 Ouder van Jildau Bosma 12.00 uur tot 13.15 uur
14:00 uur Quick’21 2 Harich 2 Froukje van der Veen 13.00 uur tot 15.30 uur
15:30 uur Quick’21 1 Harich 1 Marjan Stel 14.30 uur tot 17.00 uur
      Marije Kort 16.00 uur tot 18.30 uur
17:00 uur Quick’21 3 Westergo 2 Klara Kooistra 17.30 uur tot 19.30 uur
zaterdag 2 juni        
09:00 uur Quick’21 F1 Donkerbroek F1 Ouder van Elbrich de Vries 08.30 uur tot 09.45 uur
10:00 uur Quick’21 D2 Mid Fryslân/Jansma Burdaard D5 Ouder van Jinke Dorenbos 09.30 uur tot 10.45 uur
10:00 uur Quick’21 B1 De Wâlden B1 Ouder van Harm Frietema vanaf 10.00 uur 
         

.

Reageren is niet mogelijk