SCHEIDSRECHTERS

  1. Scheidsrechters hoeven zich, net als de spelers en coaches, niet apart te registreren op de presentielijst vanwege het corona protocol
  2. Wees je bewust van de nieuwe regels: https://www.knkv.nl/spelregels
  3. Onderling ruilen, geef dit wel even door aan de coach
Datum Tijd Thuisteam Uitteam Scheidsrechter
20 apr. 20:00 Quick ’21/Vlug & Vaardig (G) MW1 Leeuwarden/Wêz Warber en Fluch MW1 Ritske
23 apr. 09:30 De Wâlden E5 Quick ’21 E1 x
23 apr. 10:00 DTL F1 Quick ’21 F1 x
23 apr. 11:05 Vlug & Vaardig (G)/Quick ’21 A2 DTS (S) A1 x
23 apr. 11:30 DOS ’46 B2 Quick ’21/Vlug & Vaardig (G) B1 x
23 apr. 12:30 Vlug & Vaardig (G)/Quick ’21 A1 Mid-Fryslân/Jansma Burdaard A2 x
23 apr. 14:00 Vlug & Vaardig (G)/Quick ’21 2 Invicta/Frigro 2 x
23 apr. 15:30 Vlug & Vaardig (G)/Quick ’21 1 Rigtersbleek 1 x
23 apr. 17:00 Vlug & Vaardig (G)/Quick ’21 3 Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 4 x
10-mei 19:30 Quick ’21/Vlug & Vaardig (G) B1 Hoogkerk/Nic. B1 x
14-mei 10:00 Quick ’21 F1 Harkema F1 Ljibbe
14-mei 10:15 Quick ’21/Vlug & Vaardig (G) B1 Drachten/Van der Wiel B1 x
14-mei 11:00 Quick ’21 E1 MN en W E1 Marrit
14-mei 11:15 De Parabool 4 Vlug & Vaardig (G)/Quick ’21 3 x
14-mei 12:15 DOS Kampen/Veltman A2 Vlug & Vaardig (G)/Quick ’21 A1 x
14-mei 14:30 OKO/BIES 2 Vlug & Vaardig (G)/Quick ’21 2 x
14-mei 14:45 NQL A1 Vlug & Vaardig (G)/Quick ’21 A2 x
14-mei 16:00 OKO/BIES 1 Vlug & Vaardig (G)/Quick ’21 1 x
18-mei 20:00 WIK ’34 MW1 Quick ’21/Vlug & Vaardig (G) MW1 x
21-mei 10:00 De Wâlden B1 Quick ’21/Vlug & Vaardig (G) B1 x
21-mei 10:00 Flamingo’s E1 Quick ’21 E1 x
21-mei 10:30 CSL F1 Quick ’21 F1 x
21-mei 12:30 Vlug & Vaardig (G)/Quick ’21 A2 De Granaet A2 x
21-mei 14:00 Vlug & Vaardig (G)/Quick ’21 2 CSL 2 x
21-mei 15:30 Vlug & Vaardig (G)/Quick ’21 1 CSL 1 x
21-mei 17:00 Vlug & Vaardig (G)/Quick ’21 3 LDODK/Rinsma Modeplein 4 x
25-mei 20:00 Quick ’21/Vlug & Vaardig (G) MW1 De Wâlden MW1 Gerwold
28-mei 10:00 Quick ’21 F1 CSL F1 Jessie
28-mei 10:15 Quick ’21/Vlug & Vaardig (G) B1 De Wâlden B1 x
28-mei 11:00 De Granaet A2 Vlug & Vaardig (G)/Quick ’21 A2 x
28-mei 11:00 Quick ’21 E1 Flamingo’s E1 Lotte
28-mei 12:30 Hoogkerk/Nic. A2 Vlug & Vaardig (G)/Quick ’21 A1 x
28-mei 14:00 Juventa 2 Vlug & Vaardig (G)/Quick ’21 2 x
28-mei 15:30 Juventa 1 Vlug & Vaardig (G)/Quick ’21 1 x
28-mei 15:30 Wêz Handich/DOW/TFS 3 Vlug & Vaardig (G)/Quick ’21 3 x
3 jun. 19:30 Harkema MW1 Quick ’21/Vlug & Vaardig (G) MW1 x
8 jun. 20:00 Quick ’21/Vlug & Vaardig (G) MW1 Boelenslaan/It Fean MW1 Gaatse
11 jun. 10:00 Quick ’21 F1 DTL F1 Jessie
11 jun. 11:00 Quick ’21 E1 De Wâlden E5 Lotte
11 jun. 12:30 Leonidas/SCO A1 Vlug & Vaardig (G)/Quick ’21 A1 x
11 jun. 14:50 WWC 2 Vlug & Vaardig (G)/Quick ’21 3 x
11 jun. 15:30 TFS/DOW/Wêz Handich 1 Vlug & Vaardig (G)/Quick ’21 1 x
11 jun. 17:00 De Wâlden 3 Vlug & Vaardig (G)/Quick ’21 2 x
15 jun. 20:00 NQL MW1 Quick ’21/Vlug & Vaardig (G) MW1 x
18 jun. 10:00 Harkema F1 Quick ’21 F1 x
18 jun. 11:00 MN en W E1 Quick ’21 E1 x
18 jun. 11:35 Vlug & Vaardig (G)/Quick ’21 A1 Donkerbroek/DIO/ODIS/VZK A1 x
18 jun. 13:05 Vlug & Vaardig (G)/Quick ’21 3 De Granaet 3 x
18 jun. 14:35 Vlug & Vaardig (G)/Quick ’21 2 Flamingo’s 2 x
18 jun. 16:00 Vlug & Vaardig (G)/Quick ’21 1 KIOS (R) 1 x

Reacties kunnen niet achtergelaten worden op dit moment.