SCHEIDSRECHTERS

Zaterdag 23 november Scheidsrechter
10:00 Quick ’21 F1 Flamingo’s F1 De Gearrin OUDEGA GEM SMALLINGERLND Gerdien
11:00 Quick ’21 E1 WWC E2 De Gearrin OUDEGA GEM SMALLINGERLND Nynke K
11:50 Quick ’21 C1 Drachten/Van der Wiel C2 Wetterstins BURGUM Stan
12:50 Vlug en Vaardig (G)/Quick ’21 A2 Wêz Handich/DOW/TFS A1 Wetterstins BURGUM V&V
14:00 Quick ’21 B1 Wêz Handich/DOW B2 Wetterstins BURGUM Jan Auke
17:00 Harich 3 Quick ’21/Vlug en Vaardig (G) 3 De Trime BALK x
17:25 Elburg A1 Quick ’21/Vlug en Vaardig (G) A1 ‘t Huiken ELBURG x
18:00 Quick ’21/Vlug en Vaardig (G) 2 Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 4 De Hege Fiif HURDEGARYP x
19:20 Quick ’21/Vlug en Vaardig (G) 1 De Parabool 1 De Hege Fiif HURDEGARYP x
20:45 Quick ’21/Vlug en Vaardig (G) 4 Noordenveld 3 De Hege Fiif HURDEGARYP Gerwold
Zaterdag 30 november
09:00 Drachten/Van der Wiel E2 Quick ’21 E1 SNIJ Noord Hal DRACHTEN x
09:30 DES (N) F1 Quick ’21 F1 De Brinkhof NORG x
10:00 DTL C2 Quick ’21 C1 De Ynset HOLWERD x
11:00 Quick ’21 D1 It Fean/Boelenslaan D1 Wetterstins BURGUM Jetze
14:00 Quick ’21/Vlug en Vaardig (G) A1 Udiros A1 Wetterstins BURGUM x
15:10 Flamingo’s 4 Quick ’21/Vlug en Vaardig (G) 4 De Houtmoune BUITENPOST x
16:00 VZK/Donkerbroek B1 Quick ’21 B1 De Bongerd HAULERWIJK x
17:45 Drachten/Van der Wiel A2 Vlug en Vaardig (G)/Quick ’21 A2 SNIJ Noord Hal DRACHTEN x
18:00 Quick ’21/Vlug en Vaardig (G) 3 ROG 3 De Hege Fiif HURDEGARYP x
18:35 Ritola 2 Quick ’21/Vlug en Vaardig (G) 2 De Zwet ZUIDLAREN x
20:00 Ritola 1 Quick ’21/Vlug en Vaardig (G) 1 De Zwet ZUIDLAREN x
Zaterdag 7 december
09:00 Invicta E1 Quick ’21 E1 Van der Bijhal KOLLUM x
11:00 DTS (S) F1 Quick ’21 F1 Gymzaal Surhuizum SURHUIZUM x
11:00 Quick ’21 C1 Mid-Fryslân/Jansma Burdaard C3 Wetterstins BURGUM Sjoerd
12:00 Vlug en Vaardig (G)/Quick ’21 A2 Udiros A2 Wetterstins BURGUM Geke
15:10 It Fean/Boelenslaan 3 Quick ’21/Vlug en Vaardig (G) 4 Surventohal SURHUISTERVEEN x
16:10 Exakwa A1 Quick ’21/Vlug en Vaardig (G) A1 Sportcentrum De Koploper LELYSTAD x
18:00 Quick ’21/Vlug en Vaardig (G) 2 De Wâlden 4 De Hege Fiif HURDEGARYP x
19:20 Quick ’21/Vlug en Vaardig (G) 1 De Wâlden 1 De Hege Fiif HURDEGARYP x
20:50 Quick ’21/Vlug en Vaardig (G) 3 Invicta/Frigro 3 De Hege Fiif HURDEGARYP x
Zaterdag 14 december
10:00 Quick ’21 F1 LDODK/Rinsma Modeplein F2 De Gearrin OUDEGA GEM SMALLINGERLND Lotte / Sven
10:45 Vlug & Vaardig (G) D1 Quick ’21 D1 Wetterstins BURGUM x
11:00 Quick ’21 E1 Flamingo’s E3 De Gearrin OUDEGA GEM SMALLINGERLND Nynke K
12:30 De Wâlden B2 Quick ’21 B1 De Hege Walden OENTSJERK x
12:45 Noordenveld C2 Quick ’21 C1 De Hullen RODEN x
13:30 De Parabool 3 Quick ’21/Vlug en Vaardig (G) 3 ACLO/Paddepoel GRONINGEN x
13:45 Quick ’21/Vlug en Vaardig (G) A1 Leonidas A1 Wetterstins BURGUM x
16:10 Sparta (Zw) 3 Quick ’21/Vlug en Vaardig (G) 2 Windesheim ZWOLLE x
17:40 Juventa 1 Quick ’21/Vlug en Vaardig (G) 1 De Beek HARDENBERG x
18:00 Quick ’21/Vlug en Vaardig (G) 4 Sparta (Ze) 3 De Hege Fiif HURDEGARYP V&V
Zaterdag 21 december
10:30 Quick ’21 D1 Harkema D1 Wetterstins BURGUM Romke
14:30 Vlug en Vaardig (G)/Quick ’21 A2 CSL A2 Wetterstins BURGUM V&V
Zaterdag 11 januari
10:00 DOW E2 Quick ’21 E1 Gymlokaal Eastermar EASTERMAR x
10:30 Quick ’21 D1 Drachten/Van der Wiel D1 Wetterstins BURGUM Jan Auke
11:00 WSS 4 Quick ’21/Vlug en Vaardig (G) 4 De Binding OUDE PEKELA x
14:50 ZKC ’19 A1 Quick ’21/Vlug en Vaardig (G) A1 N Wessels Boerhal ZUIDWOLDE DR x
17:40 Quick ’21/Vlug en Vaardig (G) 2 Drachten/Van der Wiel 4 De Drait DRACHTEN x
18:55 Quick ’21/Vlug en Vaardig (G) 1 Rigtersbleek 1 De Drait DRACHTEN x
20:20 Quick ’21/Vlug en Vaardig (G) 3 Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 5 De Drait DRACHTEN x
Zaterdag 18 januari
10:00 Quick ’21 F1 VZK/Donkerbroek F1 De Gearrin OUDEGA GEM SMALLINGERLND Lotte / Sven
12:30 Rodenburg/OWK/Sparta (Ze) D2 Quick ’21 D1 Rodenburghal LEEK x
14:30 Invicta/Frigro C2 Quick ’21 C1 Van der Bijhal KOLLUM x
17:15 CSL 2 Quick ’21/Vlug en Vaardig (G) 2 It Gryn STIENS x
18:20 De Hoeve/Due Amici Fitness 3 Quick ’21/Vlug en Vaardig (G) 3 De Duker NOORDWOLDE FR x
18:30 Quick ’21 B1 Leeuwarden/Wêz Warber en Fluch B1 Wetterstins BURGUM ???
18:35 CSL 1 Quick ’21/Vlug en Vaardig (G) 1 It Gryn STIENS x
19:30 Vlug en Vaardig (G)/Quick ’21 A2 WIK ’34 A2 Wetterstins BURGUM V&V
Zaterdag 25 januari
10:00 It Fean F1 Quick ’21 F1 Surventohal SURHUISTERVEEN x
10:00 De Pein E2 Quick ’21 E1 Gymzaal Opeinde OPEINDE x
10:00 Drachten/Van der Wiel D1 Quick ’21 D1 SNIJ Noord Hal DRACHTEN x
13:30 Vitesse (Be) B1 Quick ’21 B1 Drenthehal BEILEN x
14:00 Rood-Wit A1 Quick ’21/Vlug en Vaardig (G) A1 Erica Terpstrahal WEZEP x
14:45 Noordenveld A2 Vlug en Vaardig (G)/Quick ’21 A2 De Hullen RODEN x
18:00 Quick ’21/Vlug en Vaardig (G) 2 Apeldoorn 2 De Hege Fiif HURDEGARYP x
19:20 Quick ’21/Vlug en Vaardig (G) 1 Apeldoorn 1 De Hege Fiif HURDEGARYP x
20:00 Quick ’21/Vlug en Vaardig (G) 4 Drachten/Van der Wiel 5 Wetterstins BURGUM Frederik
20:50 Quick ’21/Vlug en Vaardig (G) 3 Lemmer 2 De Hege Fiif HURDEGARYP x
Zaterdag 1 februari
10:00 Flamingo’s F1 Quick ’21 F1 De Houtmoune BUITENPOST x
10:30 WWC E2 Quick ’21 E1 De Greidhoeke EASTEREIN x
11:00 Wêz Handich/DOW B2 Quick ’21 B1 Dûnoard HOUTIGEHAGE x
12:00 De Parabool 1 Quick ’21/Vlug en Vaardig (G) 1 ACLO/Paddepoel GRONINGEN x
16:45 Quick ’21/Vlug en Vaardig (G) A1 Elburg A1 De Hege Fiif HURDEGARYP x
17:15 Noordenveld 3 Quick ’21/Vlug en Vaardig (G) 4 De Brinkhof NORG x
17:55 Quick ’21/Vlug en Vaardig (G) 3 Harich 3 De Hege Fiif HURDEGARYP x
18:30 Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 4 Quick ’21/Vlug en Vaardig (G) 2 De Twine GROU x
19:00 Wêz Handich/DOW/TFS A1 Vlug en Vaardig (G)/Quick ’21 A2 Dûnoard HOUTIGEHAGE x
Zaterdag 8 februari
10:00 Quick ’21 F1 DES (N) F1 De Gearrin OUDEGA GEM SMALLINGERLND Ljibbe
10:30 Quick ’21 C1 DTL C2 Wetterstins BURGUM Jan Auke
11:00 Quick ’21 E1 Drachten/Van der Wiel E2 De Gearrin OUDEGA GEM SMALLINGERLND Marrit
11:00 It Fean/Boelenslaan D1 Quick ’21 D1 Surventohal SURHUISTERVEEN x
11:30 Quick ’21 B1 VZK/Donkerbroek B1 Wetterstins BURGUM Stan
12:30 Vlug en Vaardig (G)/Quick ’21 A2 Drachten/Van der Wiel A2 Wetterstins BURGUM Geke
16:00 Udiros A1 Quick ’21/Vlug en Vaardig (G) A1 Sporthal Nieuwehorne NIEUWEHORNE x
17:05 ROG 3 Quick ’21/Vlug en Vaardig (G) 3 Lewenborg GRONINGEN x
18:00 Quick ’21/Vlug en Vaardig (G) 2 Ritola 2 De Hege Fiif HURDEGARYP x
19:20 Quick ’21/Vlug en Vaardig (G) 1 Ritola 1 De Hege Fiif HURDEGARYP x
20:50 Quick ’21/Vlug en Vaardig (G) 4 Flamingo’s 4 De Hege Fiif HURDEGARYP V&V
Zaterdag 15 februari
12:45 Veenwouden C1 Quick ’21 C1 Hoantserid VEENWOUDEN x
Zaterdag 22 februari
11:00 Flamingo’s E3 Quick ’21 E1 De Houtmoune BUITENPOST x
11:30 Quick ’21 D1 Flamingo’s D1 Wetterstins BURGUM Jetze
12:30 Quick ’21 C1 Veenwouden C1 Wetterstins BURGUM Sjoerd
13:30 Quick ’21 B1 Mid-Fryslân/Jansma Burdaard B4 Wetterstins BURGUM Eric
Zaterdag 29 februari
10:00 Quick ’21 F1 DTS (S) F1 De Gearrin OUDEGA GEM SMALLINGERLND Lotte / Sven
11:00 Quick ’21 E1 Invicta E1 De Gearrin OUDEGA GEM SMALLINGERLND Gerdien
12:35 Quick ’21/Vlug en Vaardig (G) A1 Exakwa A1 Wetterstins BURGUM x
13:00 Flamingo’s D1 Quick ’21 D1 De Houtmoune BUITENPOST x
13:45 Quick ’21/Vlug en Vaardig (G) 4 It Fean/Boelenslaan 3 Wetterstins BURGUM V&V
13:50 Invicta/Frigro 3 Quick ’21/Vlug en Vaardig (G) 3 Van der Bijhal KOLLUM x
14:20 Drachten/Van der Wiel C2 Quick ’21 C1 SNIJ Noord Hal DRACHTEN x
14:45 Udiros A2 Vlug en Vaardig (G)/Quick ’21 A2 MFC De Kompenije JUBBEGA x
19:25 De Wâlden 1 Quick ’21/Vlug en Vaardig (G) 1 De Hege Walden OENTSJERK x
20:45 De Wâlden 4 Quick ’21/Vlug en Vaardig (G) 2 De Hege Walden OENTSJERK x
Zaterdag 7 maart
10:00 LDODK/Rinsma Modeplein F2 Quick ’21 F1 Kortezwaag GORREDIJK x
12:00 Quick ’21 D1 Vlug & Vaardig (G) D1 Wetterstins BURGUM Romke
13:00 Quick ’21 C1 Noordenveld C2 Wetterstins BURGUM Sjoerd
13:25 Leonidas A1 Quick ’21/Vlug en Vaardig (G) A1 De Duker NOORDWOLDE FR x
14:00 Quick ’21 B1 De Wâlden B2 Wetterstins BURGUM Eric
17:00 Sparta (Ze) 3 Quick ’21/Vlug en Vaardig (G) 4 Rodenburghal LEEK x
17:40 Quick ’21/Vlug en Vaardig (G) 2 Sparta (Zw) 3 De Hege Fiif HURDEGARYP x
19:00 Quick ’21/Vlug en Vaardig (G) 1 Juventa 1 De Hege Fiif HURDEGARYP x
20:30 Quick ’21/Vlug en Vaardig (G) 3 De Parabool 3 De Hege Fiif HURDEGARYP x
Zaterdag 14 maart
10:00 Quick ’21 E1 DOW E2 De Gearrin OUDEGA GEM SMALLINGERLND Marrit
12:35 CSL A2 Vlug en Vaardig (G)/Quick ’21 A2 It Gryn STIENS x
14:30 Quick ’21/Vlug en Vaardig (G) A1 ZKC ’19 A1 Wetterstins BURGUM x
15:00 Mid-Fryslân/Jansma Burdaard B4 Quick ’21 B1 De Twine GROU x
15:40 Quick ’21/Vlug en Vaardig (G) 4 WSS 4 Wetterstins BURGUM Jelmer
18:20 Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 5 Quick ’21/Vlug en Vaardig (G) 3 De Twine GROU x
18:50 Drachten/Van der Wiel 4 Quick ’21/Vlug en Vaardig (G) 2 SNIJ Noord Hal DRACHTEN x
19:45 Rigtersbleek 1 Quick ’21/Vlug en Vaardig (G) 1 De Pathmoshal ENSCHEDE x
Zaterdag 21 maart
11:30 Quick ’21 D1 Rodenburg/OWK/Sparta (Ze) D2 Wetterstins BURGUM Eric
12:30 Quick ’21 C1 Invicta/Frigro C2 Wetterstins BURGUM Sjoerd
14:00 VZK/Donkerbroek F1 Quick ’21 F1 De Bongerd HAULERWIJK x
14:30 Leeuwarden/Wêz Warber en Fluch B1 Quick ’21 B1 Camminghahal LEEUWARDEN x
17:50 Quick ’21/Vlug en Vaardig (G) 2 CSL 2 De Hege Fiif HURDEGARYP x
19:00 Quick ’21/Vlug en Vaardig (G) 1 CSL 1 De Hege Fiif HURDEGARYP x
19:00 WIK ’34 A2 Vlug en Vaardig (G)/Quick ’21 A2 De Doelstien DOKKUM x
20:30 Quick ’21/Vlug en Vaardig (G) 3 De Hoeve/Due Amici Fitness 3 De Hege Fiif HURDEGARYP x
Zaterdag 28 maart
10:00 Quick ’21 F1 It Fean F1 De Gearrin OUDEGA GEM SMALLINGERLND Lotte / Sven
10:30 Mid-Fryslân/Jansma Burdaard C3 Quick ’21 C1 Utingeradeelhal AKKRUM x
10:30 Vlug en Vaardig (G)/Quick ’21 A2 Noordenveld A2 Wetterstins BURGUM Geke
11:00 Quick ’21 E1 De Pein E2 De Gearrin OUDEGA GEM SMALLINGERLND Marrit
11:00 Harkema D1 Quick ’21 D1 De Fugelkamp HARKEMA x
12:40 Quick ’21 B1 Vitesse (Be) B1 Wetterstins BURGUM Eric
13:40 Quick ’21/Vlug en Vaardig (G) A1 Rood-Wit A1 Wetterstins BURGUM x
14:10 Lemmer 2 Quick ’21/Vlug en Vaardig (G) 3 De Hege Fonnen LEMMER x
16:35 Apeldoorn 2 Quick ’21/Vlug en Vaardig (G) 2 Zuiderpark APELDOORN x
18:15 Apeldoorn 1 Quick ’21/Vlug en Vaardig (G) 1 Zuiderpark APELDOORN x
19:15 Drachten/Van der Wiel 5 Quick ’21/Vlug en Vaardig (G) 4 SNIJ Noord Hal DRACHTEN x

Reacties kunnen niet achtergelaten worden op dit moment.