KANTINEDIENST

Kantinediensten

 

Dag          Tijd             Wedstrijd                             Kantinedienst                 Tijd

 

21 sept       20.30 uur       3e – de Parabool 4                    Marrit Biesma                 20.00 – 22.00

 

22 sept       20.00 uur       A1 – CSL A1                           Ouder Rebecca                 19.30 – 21.30

 

 

24 sept       10.15 uur       A2 – Invicta/Frigro A1             Ouder Danique                         9.45 – 11.15

 

10.30 uur       E1 – Wêz Warber en                 Ouder Rixt                 10.15 – 11.45

Fluch E1

 

11.35 uur       A1 – Mid-Fryslân/                    Ouder Djesse                 11.15 – 12.45

ReduRisk A2

 

12.55 uur       3e – AVO 5                              Esmee van Essen                 12.00 – 14.30

 

14.15 uur       2e – Harich 2                            Matthijs Feddema                 13.00 – 15.30

 

15.40 uur       1e – ZKC ‘19 1                        IJda                  14.30 – 17.00

 

17.00 uur       4e – Mid-Fryslân/                     Tineke Kramer                 15.30 – 18.00

ReduRisk 5                              Wietze Pool                 17.00 – 19.30

 

29 sept       20.00 uur       4e – Joure 2                              Ieuwe Wijmenga                 19.30 – 21.30

 

8 okt         10.15 uur       A2 – de Granaet A1                  Ouder Simon Jan                      9.45 – 11.15

 

10.30 uur       E1 – TFS E1                            Ouder Benthe                 10.15 – 11.45

 

11.35 uur       A1 – SIOS/Jumbo                    Ouder Sybren                 11.15 – 12.45

Wolvega A1

 

12.55 uur       3e – KVW ‘22 3                       Marjan Stel                 12.00 – 14.30

 

14.15 uur       2e – TFS/DOW/                        Froukje Veenema                 13.00 – 15.30

Wêz Handich 3

 

15.40 uur       1e – KVW ‘22 1                       Janna v/d Wal                 14.30 – 17.00

 

17.00 uur       4e – de Waterpoort 2                 Harm Frietema                 15.30 – 18.00

Tije Blauw                 17.00 – 19.30

 

22 okt        10.00 uur       A2 – Leeuwarden A1               Ouder Jetse                              9.30 – 11.00

 

11.00 uur       A1 – Flamingo’s A1                 Ouder Femke                 10.30 – 12.00

 

12.30 uur       3e – ROG 3                              Nynke de Vries                 12.00 – 14.30

 

14.00 uur       2e – Noordenveld 2                  Froukje v/d Veen                 13.00 – 15.30

 

15.30 uur       1e – Noordenveld 1                  Klara Kooistra                 14.30 – 17.00

 

17.00 uur       4e – Westergo 2                        Siebe Bos                 15.30 – 18.00

Frederik v/d Zee                 17.00 – 19.30

Reacties kunnen niet achtergelaten worden op dit moment.