Uitslagen series / Eindstanden

tijd Veld Wedstrijd . Poule Uitslag
09:30 – 09:55 veld 1 Drachten/vd Wiel A1 Wêz Handich/DOW A1 P 2 3 – 0
09:30 – 09:55 veld 3 De Pein A2 Flamingo’s A2 P 3 2 – 2
09:30 – 09:55 veld 4 Granaet B1 OKO/Bies B1 P 4 3 – 3
09:30 – 09:55 veld 5 Drachten/vd Wiel  B2 Quick ’21 B1 P 5 4 – 2
09:30 – 09:55 veld 6      
09:30 – 09:55 veld 7      
09:30 – 09:55 veld 8 Quick ’21 C1 Drachten/vd Wiel C3 P 9 2 – 0
09:30 – 09:55 veld 9 Drachten/vd Wiel  D1 LDODK/Rinsma Fashion D2 P 10 5 – 3
09:30 – 09:55 veld 10 Pallas ’08  D1 V en V D1 P 10 10 – 1
09:30 – 09:45 veld 12 Drachten/vd Wiel  E1 Flamingo’s E1 P 13 3 – 2
09:30 – 09:45 veld 13 Pallas ’08  E1 Wêz Handich E1 P 13 2 – 6
     
09:50 – 10:05 veld 12 Drachten/vd Wiel  E2 Flamingo’s E2 P 14 5 – 0
09:50 – 10:05 veld 13 Quick ’21 E1 V en V E1 P 14 3 – 2
tijd Veld     Poule Uitslag
10:00 – 10:25 veld 1 De Pein A1 Quick ’21 A1 P 2 6 – 2
10:00 – 10:25 veld 3 Quick ’21 A2 Pallas ’08  A2 P 3 2 – 3
10:00 – 10:25 veld 4 LDODK/Rinsma Fashion B2 Drachten/vd Wiel  B1 P 4 4 – 7
10:00 – 10:25 veld 5 Wêz Handich/DOW B1 OKO/Bies B2 P 5 0 – 8
10:00 – 10:25 veld 6 Flamingo’s C1 LDODK/Rinsma Fashion C2 P 7 0 – 6
10:00 – 10:25 veld 7 Drachten/vd Wiel C1 OKO/Bies C1 P 7 2 – 0
10:00 – 10:25 veld 8 V en V C1 De Pein C1 P 9 5 – 0
10:00 – 10:25 veld 9 Quick ’21 D1 Drachten/vd Wiel  D2 P 11 5 – 3
10:00 – 10:25 veld 10 Flamingo’s D1 Pallas ’08   D2 P 11 4 – 0
10:10 – 10:25 veld 12 Drachten/vd Wiel E3 De Pein E1 P 15 4 – 0
10:10 – 10:25 veld 13 DOW E1 Wêz Handich E2 P 15 1 – 6
tijd Veld     Poule Uitslag
10:30 – 10:55 veld 1 Wêz Handich/DOW A1 Granaet A1 P 2 2 – 15
10:30 – 10:55 veld 3 Flamingo’s A2 OKO/Bies A2 P 3 2 –  6
10:30 – 10:55 veld 4 OKO/Bies B1 V en V B1 P 4 13 – 3
10:30 – 10:55 veld 5 Quick ’21 B1 Pallas ’08  B1 P 5 1 – 1
10:30 – 10:55 veld 6 Flamingo’s B1 Olympia B1 P 6 9 – 1
10:30 – 10:55 veld 7 De Pein B1 DOW/Wêz Handich B1 P 6 3 – 1
10:30 – 10:55 veld 8 Drachten/vd Wiel C3 Flamingo’s C2 P 9 0 – 6
10:30 – 10:55 veld 9 Drachten/vd Wiel  D1 Pallas ’08  D1 P 10 7 – 4
10:30 – 10:55 veld 10 LDODK/Rinsma Fashion D2 V en V D1 P 10 4 – 3
10:30 – 10:50 veld 11 V en V D2 De Pein D1 P 12 8 – 0
10:30 – 10:45 veld 12 Drachten/vd Wiel  E1 Pallas ’08  E1 P 13 11 – 1
10:30 – 10:45 veld 13 Flamingo’s E1 Wêz Handich E1 P 13 0 – 0
10:50 – 11:05 veld 12 Drachten/vd Wiel  E2 Quick ’21 E1 P 14 3 – 1
10:50 – 11:05 veld 13 Flamingo’s E2 V en V E1 P 14 0 – 0
10:55 – 11:15 veld 11 OKO/Bies D2 Olympia D1 P 12 1 – 3
tijd Veld     Poule Uitslag
11:00 – 11:25 veld 1 Drachten/vd Wiel A1 De Pein A1 P 2 0 – 5
11:00 – 11:25 veld 3 De Pein A2 Quick ’21 A2 P 3 3 – 8
11:00 – 11:25 veld 4 Granaet B1 LDODK/Rinsma Fashion B2 P 4 5 – 6
11:00 – 11:25 veld 5 Drachten/vd Wiel  B2 Wêz Handich/DOW B1 P 5 7 – 0
11:00 – 11:25 veld 6 OKO/Bies A1 Flamingo’s A1 P 1 8 – 5
11:00 – 11:25 veld 7 V en V A1 LDODK/Rinsma Fashion A2 P 1 0 – 8
11:00 – 11:25 veld 8 Quick ’21 C1 V en V C1 P 9 2 – 8
11:00 – 11:25 veld 9 Quick ’21 D1 Flamingo’s D1 P 11 4 – 4
11:00 – 11:25 veld 10 Drachten/vd Wiel  D2 Pallas ’08   D2 P 11 5 – 1
11:10 – 11:25 veld 12 Drachten/vd Wiel E3 DOW E1 P 15 10 – 1
11:10 – 11:25 veld 13 De Pein E1 Wêz Handich E2 P 15 0 – 4
tijd Veld     Poule Uitslag
11:30 – 11:55 veld 1 Granaet A1 Quick ’21 A1 P 2 7 – 1
11:30 – 11:55 veld 3 OKO/Bies A2 Pallas ’08  A2 P 3 7 – 2
11:30 – 11:55 veld 4 V en V B1 Drachten/vd Wiel  B1 P 4 4 – 9
11:30 – 11:55 veld 5 Pallas ’08  B1 OKO/Bies B2 P 5 0 – 3
11:30 – 11:55 veld 6 Flamingo’s C1 Drachten/vd Wiel C1 P 7 0 – 9
11:30 – 11:55 veld 7 OKO/Bies C1 LDODK/Rinsma Fashion C2 P 7 4 – 5
11:30 – 11:55 veld 8 Flamingo’s C2 De Pein C1 P 9 1 – 3
11:30 – 11:55 veld 9 Drachten/vd Wiel  D1 V en V D1 P 10 6 – 2
11:30 – 11:55 veld 10 LDODK/Rinsma Fashion D2 Pallas ’08  D1 P 10 4 – 12
11:30 – 11:50 veld 11 V en V D2 OKO/Bies D2 P 12 7 – 2
11:30 – 11:45 veld 12 Drachten/vd Wiel  E1 Wêz Handich E1 P 13 6 – 1
11:30 – 11:45 veld 13 Flamingo’s E1 Pallas ’08  E1 P 13 0 – 0
11:50 – 12:05 veld 12 Drachten/vd Wiel  E2 V en V E1 P 14 8 – 1
11:50 – 12:05 veld 13 Flamingo’s E2 Quick ’21 E1 P 14 0 – 0
11:55 – 12:15 veld 11 De Pein D1 Olympia D1 P 12 0 – 6
tijd Veld     Poule Uitslag
12:00 – 12:25 veld 1 Wêz Handich/DOW A1 De Pein A1 P 2 2 – 7
12:00 – 12:25 veld 3 Flamingo’s A2 Quick ’21 A2 P 3 6 – 5
12:00 – 12:25 veld 4 OKO/Bies B1 LDODK/Rinsma Fashion B2 P 4 12 – 9
12:00 – 12:25 veld 5 Quick ’21 B1 Wêz Handich/DOW B1 P 5 10 – 4
12:00 – 12:25 veld 6 Flamingo’s B1 De Pein B1 P 6 12 – 1
12:00 – 12:25 veld 7 Olympia B1 DOW/Wêz Handich B1 P 6 3 – 3
12:00 – 12:25 veld 8 Drachten/vd Wiel C3 V en V C1 P 9 0 – 6
12:00 – 12:25 veld 9 Quick ’21 D1 Pallas ’08   D2 P 11 7 – 1
12:00 – 12:25 veld 10 Drachten/vd Wiel  D2 Flamingo’s D1 P 11 1 – 3
12:10 – 12:25 veld 12 Drachten/vd Wiel E3 Wêz Handich E2 P 15 0 – 3
12:10 – 12:25 veld 13 De Pein E1 DOW E1 P 15 0 – 1
tijd Veld     Poule Uitslag
12:30 – 12:55 veld 1 Drachten/vd Wiel A1 Granaet A1 P 2 3 – 7
12:30 – 12:55 veld 3 De Pein A2 OKO/Bies A2 P 3 3 – 7
12:30 – 12:55 veld 4 Granaet B1 V en V B1 P 4 5 – 5
12:30 – 12:55 veld 5 Drachten/vd Wiel  B2 Pallas ’08  B1 P 5 8 – 0
12:30 – 12:55 veld 6 LDODK/Rinsma Fashion A2 Flamingo’s A1 P 1 7 – 5
12:30 – 12:55 veld 7 V en V A1 OKO/Bies A1 P 1 1 – 12
12:30 – 12:55 veld 8 Quick ’21 C1 Flamingo’s C2 P 9 4 – 2
12:30 – 12:55 veld 9 Olympia C1 Drachten/vd Wiel  C2 P 8 11 – 2
12:30 – 12:55 veld 10 Harkema C1 OKO/Bies C2 P 8 6 – 4
12:30 – 12:50 veld 11 V en V D2 Olympia D1 P 12 5 – 2
12:30 – 12:45 veld 12 Drachten/vd Wiel  F1 Flamingo’s F1 P 16 1 – 4
12:30 – 12:45 veld 13 OKO/Bies F1 V en V F1 P 16 2 – 2
12:50 – 13:05 veld 12 Quick ’21 F1 Wêz Handich F1 P 17 0 – 7
12:50 – 13:05 veld 13 Pallas ’08  F1 Olympia F1 P 17
12:55 – 13:15 veld 11 De Pein D1 OKO/Bies D2 P 12 2 – 3
tijd Veld     Poule Uitslag
13:00 – 13:25 veld 1 Wêz Handich/DOW A1 Quick ’21 A1 P 2 5 – 5
13:00 – 13:25 veld 3 Flamingo’s A2 Pallas ’08  A2 P 3 3 – 4
13:00 – 13:25 veld 4 OKO/Bies B1 Drachten/vd Wiel  B1 P 4 5 – 8
13:00 – 13:25 veld 5 Quick ’21 B1 OKO/Bies B2 P 5 5 – 7
13:00 – 13:25 veld 6 Flamingo’s C1 OKO/Bies C1 P 7 4 – 12
13:00 – 13:25 veld 7 Drachten/vd Wiel C1 LDODK/Rinsma Fashion C2 P 7 5 – 3
13:00 – 13:25 veld 8 Drachten/vd Wiel C3 De Pein C1 P 9 0 – 3
13:10 – 13:25 veld 12 Drachten/vd Wiel  F1 OKO/Bies F1 P 16 2 – 6
13:10 – 13:25 veld 13 Flamingo’s F1 V en V F1 P 16 4 – 0
13:15 – 13:40 veld 9 Olympia C1 OKO/Bies C2 P 8 9 – 3
13:15 – 13:40 veld 10 Harkema C1 Drachten/vd Wiel  C2 P 8 2 – 2
tijd Veld     Poule Uitslag
13:30 – 13:55 veld 1 Granaet A1 De Pein A1 P 2 7 – 2
13:30 – 13:55 veld 3 OKO/Bies A2 Quick ’21 A2 P 3 13 – 3
13:30 – 13:55 veld 4 V en V B1 LDODK/Rinsma Fashion B2 P 4 8 – 3
13:30 – 13:55 veld 5 Pallas ’08  B1 Wêz Handich/DOW B1 P 5 4 – 2
13:30 – 13:55 veld 6 Flamingo’s B1 DOW/Wêz Handich B1 P 6 6 – 2
13:30 – 13:55 veld 7 Olympia B1 De Pein B1 P 6 7 – 1
13:30 – 13:55 veld 8 Flamingo’s C2 V en V C1 P 9 0 – 4
13:30 – 13:45 veld 12 Quick ’21 F1 Pallas ’08  F1 P 17 5 – 1
13:30 – 13:45 veld 13 Wêz Handich F1 Olympia F1 P 17 6 – 0
13:50 – 14:05 veld 12 Drachten/vd Wiel  F1 V en V F1 P 16 6 – 1
13:50 – 14:05 veld 13 Flamingo’s F1 OKO/Bies F1 P 16 5 – 8
tijd Veld     Poule Uitslag
14:00 – 14:25 veld 1 Drachten/vd Wiel A1 Quick ’21 A1 P 2 9 – 2
14:00 – 14:25 veld 3 De Pein A2 Pallas ’08  A2 P 3 3 – 5
14:00 – 14:25 veld 4 Granaet B1 Drachten/vd Wiel  B1 P 4 4 – 7
14:00 – 14:25 veld 5 Drachten/vd Wiel  B2 OKO/Bies B2 P 5 4 – 5
13:15 – 14:25 veld 6 V en V A1 Flamingo’s A1 P 1 2 – 7
14:00 – 14:25 veld 7 LDODK/Rinsma Fashion A2 OKO/Bies A1 P 1 11 – 8
14:00 – 14:25 veld 8 Quick ’21 C1 De Pein C1 P 9 2 -4
14:00 – 14:25 veld 9 Olympia C1 Harkema C1 P 8 2 – 4
14:00 – 14:25 veld 10 Drachten/vd Wiel  C2 OKO/Bies C2 P 8 1 – 3
14:10 – 14:25 veld 12 Quick ’21 F1 Olympia F1 P 17 4 – 0
14:10 – 14:25 veld 13 Wêz Handich F1 Pallas ’08  F1 P 17 4 – 0

Reacties kunnen niet achtergelaten worden op dit moment.