Uitslagen Toernooi / Eindstanden

Tijd Veld Wedstrijd Poule Scheidsrechter uitslag 
 09:30 – 09:55 1 Quick ’21  C1 De Pein C1 P 8 Eric Riemersma
09:30 – 09:55 2 Drachten/vd Wiel C3 TFS C1 P 8 Frederik vd Zee
09:30 – 10:15 3 De Pein A2 Drachten/vd Wiel A3 P 3 Gerwold Hylkema
09:30 – 09:55 4 Drachten/vd Wiel B1 Flamingo’s B1 P 4 Wietze Lap
09:30 – 09:55 5 WH/DOW B2 It Fean/Boelenslaan B1 P 5 Dennis de Wit
09:30 – 09:45 11 Flamingo’s E3 De Pein E2 P 14 Ljibbe Elzinga
09:50 – 10:05 9 Flamingo’s E1 Wêz Handich E1 P 12 Jan Auke Kooistra
09:50 – 10:05 10 V&V E1 Drachten/vd Wiel E1 P 12 Stanneke Boonstra
09:50 – 10:05 11 Olympia E1 Drachten/vd Wiel E3 P 14 Lieuwe Paauw
10:00 – 10:25 1 Drachten/vd Wiel C2 Flamingo’s C2 P 7 Sjoerd Pool
10:00 – 10:25 2 It Fean/Boelenslaan C1 Harkema C1 P 7 Fred vd Zee
10:00 – 10:25 4 V&V B1 DOW/WH B1 P 4 Martein Visser
10:00 – 10:25 5 De Pein B1 Drachten/vd Wiel B2 P 5 Arjan Visser
10:00 – 10:25 6 Drachten/vd Wiel C1 Flamingo’s C1 P 6 Mathijs Feddema
10:00 – 10:25 7 V &V C1 Wêz Handich C1 P 6 Alinda Miedema
10:00 – 10:25 8 Leeuwarden/WF/WW D1 Flamingo’s D2 P 11 Wietze Lap
10:10 – 10:25 9 Quick ’21  E1 Flamingo’s E2 P 13 Miranda Veenstra
10:10 – 10:25 10 De Pein E1 Drachten/vd Wiel E2 P 13 Femke Feenstra
10:10 – 10:25 11 De Pein E2 DOW E1 P 14 Ljibbe Elzinga
10:30 – 10:55 1 Quick ’21  C1 Drachten/vd Wiel C3 P 8 Munir Yacoub
10:30 – 10:55 2 De Pein C1 TFS C1 P 8 Jan van Weperen
10:30 – 11:15 3 Wêz Fluch A1 De Pein A2 P 3 Geke Blaauw
10:30 – 10:55 4 Flamingo’s B1 Quick ’21  B1 P 4 Wietze Lap
10:30 – 10:55 5 It Fean/Boelenslaan B1 Olympia B1 P 5 Dennis de Wit
10:30 – 10:55 6 Drachten/vd Wiel D1 V&V D1 P 9 Arjen van Bruggen
10:30 – 10:55 7 Flamingo’s D1 It Fean/Boelenslaan D1 P 9 Jeltsje Boomsma
10:30 – 10:45 9 Flamingo’s E4 It Fean/Boelenslaan E1 P 15 Miranda Veenstra
10:30 – 10:45 10 Veenwouden E1 DOW E2 P 15 Stanneke Boonstra
10:30 – 10:45 11 Flamingo’s E3 Olympia E1 P 14 Grietsje Blaauw
10:40 – 11:05 8 V&V D2 Leeuwarden/WF/WW D1 P 11 Gerke de Wind
10:50 – 11:05 9 Flamingo’s E1 V&V E1 P 12 Hester Spijker
10:50 – 11:05 10 Wêz Handich E1 Drachten/vd Wiel E1 P 12 Femke Feenstra
10:50 – 11:05 11 DOW E1 Drachten/vd Wiel E3 P 14 Stan Kleinhuis
11:00 – 11:25 1 Drachten/vd Wiel C2 It Fean/Boelenslaan C1 P 7 Sjoerd Pool
11:00 – 11:25 2 Flamingo’s C2 Harkema C1 P 7 Eric Riemersma
11:00 – 11:25 4 Drachten/vd Wiel B1 V&V B1 P 4 Fokke Weening
11:00 – 11:25 5 WH/DOW B2 De Pein B1 P 5 Arjan Visser
11:00 – 11:25 6 Drachten/vd Wiel D2 De Granaet D1 P 10 Mathijs Feddema
11:00 – 11:25 7 Quick ’21  D1 Wêz Handich D1 P 10 Alinda Miedema
11:10 – 11:25 9 Quick ’21  E1 De Pein E1 P 13 Jitta Manee
11:10 – 11:25 10 Flamingo’s E2 Drachten/vd Wiel E2 P 13 Jappie vd Wal
11:10 – 11:25 11 De Pein E2 Olympia E1 P 14 Lieuwe Paauw
11:20 – 11:45 8 V&V D2 Flamingo’s D2 P 11 Ruurd Riemersma
11:30 – 11:55 1 Quick ’21  C1 TFS C1 P 8 Munir Yacoub
11:30 – 11:55 2 De Pein C1 Drachten/vd Wiel C3 P 8 Sjoerd Pool
11:30 – 12:15 3 Wêz Fluch A1 Drachten/vd Wiel A3 P 3 Gerwold Hylkema
11:30 – 11:55 4 Quick ’21  B1 DOW/WH B1 P 4 Martein Visser
11:30 – 11:55 5 Olympia B1 Drachten/vd Wiel B2 P 5 Dennis de Wit
11:30 – 11:55 6 Drachten/vd Wiel C1 V &V C1 P 6 Arjen van Bruggen
11:30 – 11:55 7 Flamingo’s C1 Wêz Handich C1 P 6 Jeltsje Boomsma
11:30 – 11:45 9 Flamingo’s E4 Veenwouden E1 P 15 Antje Hoeksma
11:30 – 11:45 10 It Fean/Boelenslaan E1 DOW E2 P 15 Jan de Boer
11:30 – 11:45 11 Flamingo’s E3 DOW E1 P 14 Grietsje Blaauw
11:50 – 12:05 9 Flamingo’s E1 Drachten/vd Wiel E1 P 12 Hester Spijker
11:50 – 12:05 10 Wêz Handich E1 V&V E1 P 12 Antje Hoeksma
11:50 – 12:05 11 De Pein E2 Drachten/vd Wiel E3 P 14 Justien Dam
12:00 – 12:25 1 Quick ’21  A1 Flamingo’s A1 P 1 Jan Roelof Dijkstra
12:00 – 12:25 2 Olympia A1 Drachten/vd Wiel A1 P 1 Eric Riemersma
12:00 – 12:25 4 Flamingo’s B1 V&V B1 P 4 Martein Visser
12:00 – 12:25 5 It Fean/Boelenslaan B1 De Pein B1 P 5 Arjan Visser
12:00 – 12:25 6 Drachten/vd Wiel D1 It Fean/Boelenslaan D1 P 9 Mathijs Feddema
12:00 – 12:25 7 Flamingo’s D1 V&V D1 P 9 Leon Leijdsman
12:00 – 12:25 8 Flamingo’s C2 It Fean/Boelenslaan C1 P 7 Gerke de Wind
12:10 – 12:25 9 Quick ’21  E1 Drachten/vd Wiel E2 P 13 Luut Peter Nieuwenhuis
12:10 – 12:25 10 Flamingo’s E2 De Pein E1 P 13 Lieuwe Paauw
12:10 – 12:25 11 DOW E1 Olympia E1 P 14 Stanneke Boonstra
12:20 – 12:45 3 Drachten/vd Wiel C2 Harkema C1 P 7 Sjoerd Pool
12:30 – 12:55 1 Drachten/vd Wiel A2 Flamingo’s A2 P 2 Gerk Kootstra
12:30 – 12:55 2 DOW/WH/TFS A1 De Pein A1 P 2 Jelmer Kleinhuis
12:30 – 12:55 4 Drachten/vd Wiel B1 Quick ’21  B1 P 4 Fokke Weening
12:30 – 12:55 5 WH/DOW B2 Olympia B1 P 5 Geke Blaauw
12:30 – 12:55 6 Drachten/vd Wiel D2 Wêz Handich D1 P 10 Arjen van Bruggen
12:30 – 12:55 7 Quick ’21  D1 De Granaet D1 P 10 Jeltsje Boomsma
12:30 – 12:55 8 Flamingo’s D2 Leeuwarden/WF/WW D1 P 11 Ruurd Riemersma
12:30 – 12:45 9 Flamingo’s E4 DOW E2 P 15 Antje Hoeksma
12:30 – 12:45 10 It Fean/Boelenslaan E1 Veenwouden E1 P 15 Grietsje Blaauw
12:30 – 12:45 11 Flamingo’s E3 Drachten/vd Wiel E3 P 14 Stan Kleinhuis
12:50 – 13:05 9 Flamingo’s F1 Drachten/vd Wiel F1 P 16 Jitta Manee
12:50 – 13:05 10 Olympia F1 v Quick ’21  F1 P 17 Petra Tjeerdsma
12:50 – 13:05 11 It Fean F1 V&V F1 P 16/17 Lonneke Stel
13:00 – 13:25 1 Quick ’21  A1 Olympia A1 P 1 Jan Roelof Dijkstra
13:00 – 13:25 2 Flamingo’s A1 Drachten/vd Wiel A1 P 1 Geke Blaauw
13:00 – 13:25 4 Flamingo’s B1 DOW/WH B1 P 4 Jetze de Jong
13:00 – 13:25 5 It Fean/Boelenslaan B1 Drachten/vd Wiel B2 P 5 Sierd de Boer
13:00 – 13:25 6 Drachten/vd Wiel C1 Wêz Handich C1 P 6 Willem (Harkema)
13:00 – 13:25 7 Flamingo’s C1 V &V C1 P 6 Leon Leijdsman
13:10 – 13:35 8 Leeuwarden/WF/WW D1 V&V D2 P 11 Gerke de Wind
13:30 – 13:55 1 Drachten/vd Wiel A2 DOW/WH/TFS A1 P 2 Gerk Kootstra
13:30 – 13:55 2 Flamingo’s A2 De Pein A1 P 2 Jelmer Kleinhuis
13:30 – 13:55 4 Quick ’21  B1 V&V B1 P 4 Freerk Steendam
13:30 – 13:55 5 Olympia B1 De Pein B1 P 5 Ljibbe Veenstra
13:30 – 13:55 6 Drachten/vd Wiel D1 Flamingo’s D1 P 9 Betty Jansma
13:30 – 13:55 7 V&V D1 It Fean/Boelenslaan D1 P 9 Ruurd Riemersma
13:45 – 14:00 9 Flamingo’s F1 It Fean F1 P 16 Petra Tjeerdsma
13:45 – 14:00 10 Olympia F1 v V&V F1 P 17 Martine Schonenburg
13:45 – 14:00 11 Drachten/vd Wiel F1 Quick ’21  F1 P 16/17 Lotte Boonstra
13:50 – 14:15 8 Flamingo’s D2 V&V D2 P 11 Sierd de Boer
14:00 – 14:25 1 Quick ’21  A1 Drachten/vd Wiel A1 P 1 Ljibbe Veenstra
14:00 – 14:25 2 Flamingo’s A1 Olympia A1 P 1 Jan Roelof Dijkstra
14:00 – 14:25 4 Drachten/vd Wiel B1 DOW/WH B1 P 4 Fokke Weening
14:00 – 14:25 5 WH/DOW B2 Drachten/vd Wiel B2 P 5 Jetze de Jong
14:00 – 14:25 6 Drachten/vd Wiel D2 Quick ’21  D1 P 10 Willem (Harkema)
14:00 – 14:25 7 De Granaet D1 Wêz Handich D1 P 10 Leon Leijdsman
14:25 – 14:40 9 Drachten/vd Wiel F1 It Fean F1 P 16 Petra Tjeerdsma
14:25 – 14:40 10 Quick ’21  F1 V&V F1 P 17 Jappie vd Wal
14:25 – 14:40 11 Flamingo’s F1 Olympia F1 v P 16/17 Martine Schonenburg
14:30 – 14:55 1 Drachten/vd Wiel A2 De Pein A1 P 2 Ljibbe Veenstra
14:30 – 14:55 2 Flamingo’s A2 DOW/WH/TFS A1 P 2 Gerk Kootstra

Reacties kunnen niet achtergelaten worden op dit moment.