Programma

Veld 1                          Wedstrijd (kunstgrasveld)             (2×12,5 min)          Poule  Scheidsrechter                
1)   09:30 – 09:55 Pallas ’08  A1 Wêz Handich/DOW A1                 P 2 Eric Riemersma
2)   10:00 – 10:25 De Pein A1 Quick ’21 A1 P 2 Ljibbe Veenstra
3)   10:30 – 10:55 Wêz Handich/DOW A1 Granaet A1 P 2 Stan Kleinhuis
4)   11:00 – 11:25 Pallas ’08  A1 De Pein A1 P 2 Ljibbe Veenstra
5)   11:30 – 11:55 Granaet A1 Quick ’21 A1 P 2 Ljibbe Veenstra
6)   12:00 – 12:25 Wêz Handich/DOW A1 De Pein A1 P 2 Sietse vd Veen
7)   12:30 – 12:55 Pallas ’08  A1 Granaet A1 P 2 Stan Kleinhuis
8)   13:00 – 13:25 Wêz Handich/DOW A1 Quick ’21 A1 P 2 Sietse vd Veen
9)   13:30 – 13:55 Granaet A1 De Pein A1 P 2 Stan Kleinhuis
10)   14:00 – 14:25 Pallas ’08  A1 Quick ’21 A1 P 2 Sietse vd Veen
         
Veld 2 Wedstrijd (2×12,5 min) Poule Scheidsrechter
1)   09:30 – 09:55 OKO/Bies A1 V en V A1 P 1 Gaatse de Vries
2)   10:00 – 10:25 Drachten/vd Wiel  A1 Flamingo’s A1 P 1 Werner Vink
3)   10:30 – 10:55 V en V A1 LDODK/Rinsma Fashion A2 P 1 Eric Riemersma
4)   11:00 – 11:25 OKO/Bies A1 Drachten/vd Wiel  A1 P 1 Bonne Altena
5)   11:30 – 11:55 LDODK/Rinsma Fashion A2 Flamingo’s A1 P 1 Eric Riemersma
6)   12:00 – 12:25 V en V A1 Drachten/vd Wiel  A1 P 1 Werner Vink
7)   12:30 – 12:55 OKO/Bies A1 LDODK/Rinsma Fashion A2 P 1 Gerwold Hylkema
8)   13:00 – 13:25 V en V A1 Flamingo’s A1 P 1 Bonne Altena
9)   13:30 – 13:55 LDODK/Rinsma Fashion A2 Drachten/vd Wiel  A1 P 1 Gerwold Hylkema
10)   14:00 – 14:25 OKO/Bies A1 Flamingo’s A1 P 1 Bonne Altena
         
Veld 3 Wedstrijd (2×12,5 min) Poule Scheidsrechter
1)   09:30 – 09:55 De Pein A2 Flamingo’s A2 P 3 Onno Redeman
2)   10:00 – 10:25 Quick ’21 A2 Pallas ’08  A2 P 3 Jelmer Kleinhuis
3)   10:30 – 10:55 Flamingo’s A2 OKO/Bies A2 P 3 Anita Wiersema
4)   11:00 – 11:25 De Pein A2 Quick ’21 A2 P 3 Onno Redeman
5)   11:30 – 11:55 OKO/Bies A2 Pallas ’08  A2 P 3 Jelmer Kleinhuis
6)   12:00 – 12:25 Flamingo’s A2 Quick ’21 A2 P 3 Gerrit Tamminga
7)   12:30 – 12:55 De Pein A2 OKO/Bies A2 P 3 Onno Redeman
8)   13:00 – 13:25 Flamingo’s A2 Pallas ’08  A2 P 3 Gerrit Tamminga
9)   13:30 – 13:55 OKO/Bies A2 Quick ’21 A2 P 3 Jelmer Kleinhuis
10)   14:00 – 14:25 De Pein A2 Pallas ’08  A2 P 3 Jesse Akse
         
Veld 4 Wedstrijd (2×12,5 min) Poule Scheidsrechter
1)   09:30 – 09:55 Granaet B1 OKO/Bies B1 P 4 Jesse Akse
2)   10:00 – 10:25 LDODK/Rinsma Fashion B2 Drachten/vd Wiel  B1 P 4 Dennis de Wit
3)   10:30 – 10:55 OKO/Bies B1 V en V B1 P 4 Gaatse de Vries
4)   11:00 – 11:25 Granaet B1 LDODK/Rinsma Fashion B2 P 4 OKO/Bies
5)   11:30 – 11:55 V en V B1 Drachten/vd Wiel  B1 P 4 Dennis de Wit
6)   12:00 – 12:25 OKO/Bies B1 LDODK/Rinsma Fashion B2 P 4 Jesse Akse
7)   12:30 – 12:55 Granaet B1 V en V B1 P 4 Dennis de Wit
8)   13:00 – 13:25 OKO/Bies B1 Drachten/vd Wiel  B1 P 4 Werner Vink
9)   13:30 – 13:55 V en V B1 LDODK/Rinsma Fashion B2 P 4 Anita Wiersema
10)   14:00 – 14:25 Granaet B1 Drachten/vd Wiel  B1 P 4 Sjoerd Pool
11)   14:30 – 14:55        
         
Veld 5 Wedstrijd (2×12,5 min) Poule Scheidsrechter
1)   09:30 – 09:55 Drachten/vd Wiel  B2 Quick ’21 B1 P 5 OKO/Bies
2)   10:00 – 10:25 Wêz Handich/DOW B1 OKO/Bies B2 P 5 Sjoerd Pool
3)   10:30 – 10:55 Quick ’21 B1 Pallas ’08  B1 P 5 OKO/Bies
4)   11:00 – 11:25 Drachten/vd Wiel  B2 Wêz Handich/DOW B1 P 5 Fokke Weening
5)   11:30 – 11:55 Pallas ’08  B1 OKO/Bies B2 P 5 Eelke Sikke Wolters
6)   12:00 – 12:25 Quick ’21 B1 Wêz Handich/DOW B1 P 5 LDODK/Rinsma Fashion
7)   12:30 – 12:55 Drachten/vd Wiel  B2 Pallas ’08  B1 P 5 Eelke Sikke Wolters
8)   13:00 – 13:25 Quick ’21 B1 OKO/Bies B2 P 5 LDODK/Rinsma Fashion
9)   13:30 – 13:55 Pallas ’08  B1 Wêz Handich/DOW B1 P 5 Eelke Sikke Wolters
10)   14:00 – 14:25 Drachten/vd Wiel  B2 OKO/Bies B2 P 5 LDODK/Rinsma Fashion
11)   14:30 – 14:55        
         
Veld 6 Wedstrijd (2×12,5 min) Poule Scheidsrechter
1)   09:30 – 09:55 Olympia B1 Flamingo’s B1 P 6 LDODK/Rinsma Fashion
2)   10:00 – 10:25 OKO/Bies B3 DOW/Wêz Handich B1 P 6 Fokke Weening
3)   10:30 – 10:55 Flamingo’s B1 De Pein B1 P 6 Ale Broersma
4)   11:00 – 11:25 Olympia B1 OKO/Bies B3 P 6 Mathijs Feddema
5)   11:30 – 11:55 De Pein B1 DOW/Wêz Handich B1 P 6 Ale Broersma
6)   12:00 – 12:25 Flamingo’s B1 OKO/Bies B3 P 6 Sjoerd Pool
7)   12:30 – 12:55 Olympia B1 De Pein B1 P 6 Jan Roelof Bakker
8)   13:00 – 13:25 Flamingo’s B1 DOW/Wêz Handich B1 P 6 Ale Broersma
9)   13:30 – 13:55 De Pein B1 OKO/Bies B3 P 6 Fokke Weening
10)   14:00 – 14:25 Olympia B1 DOW/Wêz Handich B1 P 6 Jan Roelof Bakker
         
Veld 7 Wedstrijd (2×12,5 min) Poule Scheidsrechter
1)   09:30 – 09:55 Wêz Handich C1 Drachten/vd Wiel C1 P 7 Jan Hoekstra
2)   10:00 – 10:25 Flamingo’s C1 LDODK/Rinsma Fashion C2 P 7 Jan Auke Kooistra
3)   10:30 – 10:55 Drachten/vd Wiel C1 OKO/Bies C1 P 7 Jan Hoekstra
4)   11:00 – 11:25 Wêz Handich C1 Flamingo’s C1 P 7 Romke Kooistra
5)   11:30 – 11:55 OKO/Bies C1 LDODK/Rinsma Fashion C2 P 7 Pier Jan
6)   12:00 – 12:25 Drachten/vd Wiel C1 Flamingo’s C1 P 7 OKO/Bies
7)   12:30 – 12:55 Wêz Handich C1 OKO/Bies C1 P 7 Jan Hoekstra
8)   13:00 – 13:25 Drachten/vd Wiel C1 LDODK/Rinsma Fashion C2 P 7 Pier Jan
9)   13:30 – 13:55 OKO/Bies C1 Flamingo’s C1 P 7 Jan Roelof Bakker
10)   14:00 – 14:25 Wêz Handich C1 LDODK/Rinsma Fashion C2 P 7 Drachten/vd Wiel
         
Veld 8 Wedstrijd (2×12,5 min) Poule Scheidsrechter
1)   09:30 – 09:55 Quick ’21 C1 Drachten/vd Wiel C3 P 9 Wobbe van Wijk
2)   10:00 – 10:25 V en V C1 De Pein C1 P 9 Drachten/vd Wiel
3)   10:30 – 10:55 Drachten/vd Wiel C3 Flamingo’s C2 P 9 Pier Jan
4)   11:00 – 11:25 Quick ’21 C1 V en V C1 P 9 Drachten/vd Wiel
5)   11:30 – 11:55 Flamingo’s C2 De Pein C1 P 9 Wobbe van Wijk
6)   12:00 – 12:25 Drachten/vd Wiel C3 V en V C1 P 9 Romke Kooistra
7)   12:30 – 12:55 Quick ’21 C1 Flamingo’s C2 P 9 Wobbe van Wijk
8)   13:00 – 13:25 Drachten/vd Wiel C3 De Pein C1 P 9 Arjan Visser
9)   13:30 – 13:55 Flamingo’s C2 V en V C1 P 9 Romke Kooistra
10)   14:00 – 14:25 Quick ’21 C1 De Pein C1 P 9 Ruurd Riemersma
         
Veld 9 Wedstrijd
(tennisbaan kunstgras)
(2×12,5 min) Poule Scheidsrechter
1)   09:30 – 09:55 Drachten/vd Wiel  D1 LDODK/Rinsma Fashion D2 P 10 Klara Kooistra
2)   10:00 – 10:25 Quick ’21 D1 Drachten/vd Wiel  D2 P 11 V en V
3)   10:30 – 10:55 Drachten/vd Wiel  D1 Pallas ’08  D1 P 10 Klara Kooistra
4)   11:00 – 11:25 Quick ’21 D1 Flamingo’s D1 P 11 Ljibbe Elzinga
5)   11:30 – 11:55 Drachten/vd Wiel  D1 V en V D1 P 10 Klara Kooistra
6)   12:00 – 12:25 Quick ’21 D1 Pallas ’08   D2 P 11 Anton Oosterhof
7)   12:30 – 12:55 Olympia C1 Drachten/vd Wiel  C2 P 8 Lieuwe Paauw
8)           
9)   13:15 – 13:40 Olympia C1 OKO/Bies C2 P 8 Steffen Hoogeveen
10)           
11)   14:00 – 14:25 Olympia C1 Harkema C1 P 8 Lieuwe Paauw
         
Veld 10 Wedstrijd
(tennisbaan kunstgras)
(2×12,5 min) Poule Scheidsrechter
1)   09:30 – 09:55 Pallas ’08  D1 V en V D1 P 10 V en V
2)   10:00 – 10:25 Flamingo’s D1 Pallas ’08   D2 P 11 LDODK/Rinsma Fashion
3)   10:30 – 10:55 LDODK/Rinsma Fashion D2 V en V D1 P 10 Steffen Hoogeveen
4)   11:00 – 11:25 Drachten/vd Wiel  D2 Pallas ’08   D2 P 11 Ruurd Riemersma
5)   11:30 – 11:55 LDODK/Rinsma Fashion D2 Pallas ’08  D1 P 10 Steffen Hoogeveen
6)   12:00 – 12:25 Drachten/vd Wiel  D2 Flamingo’s D1 P 11 Munir Yacoub
7)   12:30 – 12:55 Harkema C1 OKO/Bies C2 P 8 Ruurd Riemersma
8)           
9)   13:15 – 13:40 Harkema C1 Drachten/vd Wiel  C2 P 8 Munir Yacoub
10)           
11)   14:00 – 14:25 Drachten/vd Wiel  C2 OKO/Bies C2 P 8 Arjan Visser
         
Veld 11 Wedstrijd (kunstgras) (2x10min) Poule Scheidsrechter
3)   10:30 – 10:50 V en V D2 De Pein D1 P 12 DOW
4)   10:55 – 11:15 OKO/Bies D2 Olympia D1 P 12 Sanna Toering
         
5)   11:30 – 11:50 V en V D2 OKO/Bies D2 P 12 Antje Hoeksma
6)   11:55 – 12:15 De Pein D1 Olympia D1 P 12 Sanna Toering
         
7)   12:30 – 12:50 V en V D2 Olympia D1 P 12 V en V
8)   12:55 – 13:15 De Pein D1 OKO/Bies D2 P 12 Geke Blauw
         
Veld 12 Wedstrijd  (2×7,5min) Poule Scheidsrechter
1)   09:30 – 09:45 Drachten/vd Wiel  E1 Flamingo’s E1 P 13 V en V
2)   09:50 – 10:05 Drachten/vd Wiel  E2 Flamingo’s E2 P 14 V en V
3)   10:10 – 10:25 Drachten/vd Wiel E3 De Pein E1 P 15 Drachten/vd Wiel
4)   10:30 – 10:45 Drachten/vd Wiel  E1 Pallas ’08  E1 P 13 Munir Yacoub
5)   10:50 – 11:05 Drachten/vd Wiel  E2 Quick ’21 E1 P 14 Jantsje Kooistra
6)   11:10 – 11:25 Drachten/vd Wiel E3 DOW E1 P 15 Drachten/vd Wiel
7)   11:30 – 11:45 Drachten/vd Wiel  E1 Wêz Handich E1 P 13 Lieuwe Paauw
8)   11:50 – 12:05 Drachten/vd Wiel  E2 V en V E1 P 14 V en V
9)   12:10 – 12:25 Drachten/vd Wiel E3 Wêz Handich E2 P 15 Antje Hoeksma
10)   12:30 – 12:45 Drachten/vd Wiel  F1 Flamingo’s F1 P 16 Martine Schonenburg
11)   12:50 – 13:05 Quick ’21 F1 Wêz Handich F1 P 17 Ljibbe Elzinga
12)   13:10 – 13:25 Drachten/vd Wiel  F1 OKO/Bies F1 P 16 Martine Schonenburg
13)   13:30 – 13:45 Quick ’21 F1 Pallas ’08  F1 P 17 Simone Hoogerbrugge
14)   13:50 – 14:05 Drachten/vd Wiel  F1 V en V F1 P 16 V en V
15)   14:10 – 14:25 Quick ’21 F1 Olympia F1 P 17 Kim Hoekstra
         
Veld 13 Wedstrijd  (2×7,5min) Poule Scheidsrechter
1)   09:30 – 09:45 Pallas ’08  E1 Wêz Handich E1 P 13 Drachten/vd Wiel
2)   09:50 – 10:05 Quick ’21 E1 V en V E1 P 14 Antje Hoeksma
3)   10:10 – 10:25 DOW E1 Wêz Handich E2 P 15 V en V
4)   10:30 – 10:45 Flamingo’s E1 Wêz Handich E1 P 13 Mathijs Feddema
5)   10:50 – 11:05 Flamingo’s E2 V en V E1 P 14 DOW
6)   11:10 – 11:25 De Pein E1 Wêz Handich E2 P 15 Geke Blauw
7)   11:30 – 11:45 Flamingo’s E1 Pallas ’08  E1 P 13 DOW
8)   11:50 – 12:05 Flamingo’s E2 Quick ’21 E1 P 14 V en V
9)   12:10 – 12:25 De Pein E1 DOW E1 P 15 Jantsje Kooistra
10)   12:30 – 12:45 OKO/Bies F1 V en V F1 P 16 Simone Hoogerbrugge   
11)   12:50 – 13:05 Pallas ’08  F1 Olympia F1 P 17 Amarens Cruiming
12)   13:10 – 13:25 Flamingo’s F1 V en V F1 P 16 Kim Hoekstra
13)   13:30 – 13:45 Wêz Handich F1 Olympia F1 P 17 Amarens Cruiming
14)   13:50 – 14:05 Flamingo’s F1 OKO/Bies F1 P 16 Kim Hoekstra
15)   14:10 – 14:25 Wêz Handich F1 Pallas ’08  F1 P 17 V en V

 

 

 

 

 

 

 

.

Reacties kunnen niet achtergelaten worden op dit moment.